Для молодих матусь

Підгузки з аналізатором покажуть, чи є проблеми з нирками у дитини

Дженні Рубінштейн та Ярослав Фябішенко створили “Розумний підгузник” (“Smart Diaper”). Це звичайний одноразовий підгузник з вбудованим аналізатором сечі. Аналізатор має вигляд смужки з розпорошеним реагентом. Використовуючи Smart Diaper iOS і додаток для Android, батьки зможуть просканувати результат тесту, що видається у вигляді коду.

ABC News розповідає: суть в тому, щоб зібрати інформацію про схему, за якою відбувається сечовипускання. На думку творців, це допоможе діагностувати інфекції сечовивідної системи, зневоднення і хвороби нирок. Одягати підгузник потрібно тільки раз на день. Значить, його можна продавати в упаковці зі звичайними. Ціна повинна бути на 30-40% вище, ніж у стандартного.

Поки підгузники ще проходять перевірку. Зараз проводяться консультації з Управлінням продовольства і медикаментів США на предмет проведення клінічних випробувань в дитячих лікарнях. За останніми даними, підгузники почнуть тестувати вже цього літа в ряді клінік, включаючи Пресвітеріанську лікарню в Нью-Йорку.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.