Для молодих матусь

Плач дитини стане основою для визначення діагнозу

Плач дитини може багато розповісти про його стан здоров’я. На думку лікарів з Університету Браун і Жіночого і дитячого госпіталю Род-Айленда, на основі даного твердження реально створити діагностичну систему. Як розповідає The Daily Mail, було розроблено особливий пристрій, який аналізує плач.

Воно має допомагати у виявленні неврологічних проблем і відставання в розвитку. Не виключено, що вдасться навіть діагностувати аутизм у немовлят. Важливо: аналіз проводиться не інвазивними методами. Спочатку прилад ділить запис дитячого плачу на відрізки по 12,5 мілісекунд. Кожен відрізок аналізується за кількома параметрами, включаючи частоту, дзвінкість і гучність. Далі беруться дані, зібрані на початковому етапі аналізу, і відбувається більш детальний відбір параметрів, за якими аналізується записаний звук. В результаті відрізки звукової доріжки з’єднуються і характеризуються як крик або як тиша. Довжина цих пауз фіксується.

Передбачається і оцінка плачу за іншими параметрами, які вкупі повинні показати, що відбувається в мозку дитини. Основна ідея: неврологічні відхилення змінюють контроль дитини над власними голосовими зв’язками. Це відразу ж позначається на її плачі.

Джерело

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк