Для молодих матусь

Плач дитини стане основою для визначення діагнозу

Плач дитини може багато розповісти про його стан здоров’я. На думку лікарів з Університету Браун і Жіночого і дитячого госпіталю Род-Айленда, на основі даного твердження реально створити діагностичну систему. Як розповідає The Daily Mail, було розроблено особливий пристрій, який аналізує плач.

Воно має допомагати у виявленні неврологічних проблем і відставання в розвитку. Не виключено, що вдасться навіть діагностувати аутизм у немовлят. Важливо: аналіз проводиться не інвазивними методами. Спочатку прилад ділить запис дитячого плачу на відрізки по 12,5 мілісекунд. Кожен відрізок аналізується за кількома параметрами, включаючи частоту, дзвінкість і гучність. Далі беруться дані, зібрані на початковому етапі аналізу, і відбувається більш детальний відбір параметрів, за якими аналізується записаний звук. В результаті відрізки звукової доріжки з’єднуються і характеризуються як крик або як тиша. Довжина цих пауз фіксується.

Передбачається і оцінка плачу за іншими параметрами, які вкупі повинні показати, що відбувається в мозку дитини. Основна ідея: неврологічні відхилення змінюють контроль дитини над власними голосовими зв’язками. Це відразу ж позначається на її плачі.

Джерело

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.