Грудне вигодовування

Грудное молоко – прививка от депрессии

Грудное вскармливание защищает ребенка от развития депрессий в дальнейшей жизни. К такому выводу пришли немецкие ученые.

В исследовании приняли участие 52 пациента (средний возраст 44 года), которые проходили лечение от депрессии, и 106 здоровых людей. Выяснилось, что 73% здоровых людей и только 46% в младенческом возрасте находились на грудном вскармливании. Данная связь сохранилась, после того как были учтены все факторы развития депрессии.

Авторы исследования объясняют это тем, что во время кормления грудью устанавливается связь ребенка с матерью – он чувствует защиту, что положительно сказывается на его психическом здоровье в дальнейшем. Гормон окситоцин, который отвечает за установление связи матери и ребенка, ограждает организм от стресса.

Источник: likar.info

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.