Грудне вигодовування

Збільшення ваги дитини безпосередньо пов’язане з його IQ

Якщо в перший місяць життя дитина активно набирає вагу, це означиє, що у початковій школі у нього буде високий IQ. Такий висновок зробили австралійські та канадські вчені, які проаналізували 14000 здорових дітей з Республіки Білорусь.

Виявилося, що діти, у яких за перші чотири тижні життя вага тіла збільшувався на 40% від початкового, показники IQ були на 1,5 пунктів вище до шести років у порівнянні з дітьми, які додали в вазі тільки 15%, пише ABC News.

Доктор Ліза Смітерс з Університету Аделаїди підкреслює: саме ранній розвиток грає ключову роль в житті людини. Важливо те, що данє дослідження  брало до уваги показники тільки здорових дітей. Смізерс не рекомендує насильно годувати дітей. Якщо ж дитина в перший місяць аномально швидко набирає вагу, потрібно звернутися до лікаря. Це може загрожувати хворобами, включаючи гіпертонію. Хоча для IQ, можливо, це позитивний знак.

Доктор Беверлі Малхаузлер констатує: ще потрібно встановити, як багато потрібно дитині набирати. Досі у лікарів немає повної інформації про “плюси” і “мінуси” швидкого збільшення ваги. Також не можна виключати ризики метаболічних розладів.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.