Малюк після 1 року

Коли необхідно починати чистити зуби малюку?

Провідні стоматологи світу одноголосно прийшли до висновку, що починати чистити зубки треба з прорізування першого молочного зуба на 6-8 місяці життя.

І нехай Вас не бентежить, що дитина ще маленька, в цьому віці вона може самостійно утримувати рукою маленьку зубну щітку і намагатися чистити зубки. Для дитини це буде захоплюючою грою, тим більше, що в такому віці діти намагаються всі предмети “спробувати на зубок”.

Звичайно ж, після того, як дитина трохи сама почистить зубки, мама допомагає їй і закінчує чистку.

До 1,5 року зубки чистять без застосування зубної пасти, а потім, коли дитина стала вже трохи дорослішою, вона може почати чистити зубки щіткою та спеціальною дитячою зубною пастою. Звичайно ж, така паста повинна містити мінімальну кількість барвників, консервантів, в такій пасті не повинно бути фтору. Саме така паста буде безпечною навіть у разі випадкового проковтування її малюком. Кількість  зубної пасти, що наноситься на щітку, повинна бути не більше маленької горошинки.

Дитячі зубні щітки відрізняються за розмірами, формою ручки (є навіть зі спеціальним з кільцем для утримання). Один з виробників пропонує дитячу щітку, що сполучає в собі прорізувач і брязкальце. Така собі багатофункціональна щітка, в режимі гри готує малюка до подальшого застосування зубних щіток і гігієни порожнини рота, що згодом запобігає розвитку карієсу.

Ви також можете звернутися за допомогою до фахівців з дитячої стоматології. Досвідчені лікарі розкажуть дитині про правильну техніку чистки зубів доступно і захоплююче.

Батьки, пам’ятайте: головний ворог молочних зубів – солодкі і газовані напої. Неправильне харчування в поєднанні з неорганізованою гігієною порожнини рота – вірний шлях до захворювань зубів і розбалансування дитячого організму в цілому.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.