Малюк після 1 року

Наявність регулярного сніданку гарантує хороші оцінки в школі

Для дитини сніданок – самий важливий прийом їжі впродовж дня. Якщо він збалансований, то можна, тим самим, підвищити IQ-показники, пише Fun Education. Але такий сніданок необхідно подавати дитині щоранку.

Дитина буде демонструвати відмінні показники – і вербальну оцінку, і високий рівень продуктивності, говориться у звіті Школи медсестер Університету Пенсільванії.

У дослідженні використовувалися дані 1269 дітей 6 років, що проживають в Китаї. Виявилося, діти, які іноді пропускали сніданок, мали вербальні оцінки і продуктивність нижче на 5,58 і 2,50 пунктів порівняно з дітьми, котрі снідали кожного дня. В цілому оцінки дітей, які не дотримувалися режиму харчування, були нижче на 4,6 пункту.

“Дитячі роки – критичний період, коли закладаються сценарії способу життя і харчування. Ці звички дають результат зразу, але ефект зберігається на багато років. Як показала практика, люди, які нерегулярно снідають, частіше курять, п’ють і рідко тренуються”, – коментує автор Лю Цзяньчжун.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.