Малюк після 1 року

Рыбий жир научит детей читать

Прием добавок с Омега-3 жирными кислотами помогает детям улучшить навыки чтения. К такому выводу пришли эксперты из Оксфордского университета.

В проводимом эксперименте приняли участие 362 ребенка в возрасте 7-9 лет. Ежедневно в течение 16 недель они получали добавки, содержащие 600 мг омега-3 жирных кислот. Выяснилось, что дети с плохими навыками чтения догнали своих сверстников быстрее, чем группа, получавшая плацебо. За 3 недели их показатели чтения улучшились на 20%.

Авторы исследования отмечают, что пищевые добавки с омега-3 положительно воздействовали на функции мозга детей. Их родители также отметили, что за время приема жирных кислот у детей улучшилось поведение.

Источник: dailymail.co.uk

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.