Малюк після 1 року

Зачем детям уроки музыки

Занятия музыкой в детском возрасте положительно влияют на восприятие звуковых сигналов мозгом в дальнейшей жизни. К такому выводу пришли ученые из Северо-Западного университета (Иллинойс).

В проводимом ими исследовании приняли участие взрослые, которые не имели никакого музыкального образования, и те, кто в детстве занимался музыкой в течение 1-5 лет. Обнаружено, что у тех, кто в детстве брал уроки музыки, мозг лучше воспринимает сложные звуки. Это позволяет человеку более четко выделять частоту звукового сигнала (именно она является ключевой в восприятии не только музыки, но и речи).

Это открытие поможет создать новые методы реабилитации, основанные на слуховом восприятии.

Источник: vnz.org.ua

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.