Малюк після 1 року

Желудок ребенка страдает от уроков

Более половины украинских школьников неправильно питаются, заявили в Минздраве. По мнению медиков, в этом виноват слишком плотный график обучения – у детей нет времени вовремя поесть.

Проблемы с пищеварением у школьников возникают из-за нерегулярного питания, констатирует врач-педиатр Наталия Яковлева. Чтобы этого избежать, врач рекомендует школьникам начинать день с богатого белками завтрака – мясных или творожных блюд. Если с утра нет аппетита, его можно «нагулять», отмечает врач: сделать зарядку, собрать вещи в школу, а затем завтракать.

Врачи не рекомендуют давать ребенку с собой в школу йогурты (они могут испортиться), а отдать предпочтение фруктам, либо бутербродам с натуральным мясом или сыром.

Источник: www.likar.info

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.