Поради лікарів

Анализы во время беременности, белок в моче

Анализы во время беременности, белок в моче

Скажите, зачем так часто во время беременности нужно сдавать анализы мочи? На что влияет белок в моче?

 

Анализ мочи — это стандартный анализ во время беременности. Он необходим для того, чтобы ваш врач смог вовремя выявить появление гестоза или эклампсии легкой, средней и тяжелой степени — одного из самых неприятных осложнений во время беременности. Это состояние характеризуется повышением артериального давления + отеками + наличием белка в моче.

 

Данное состояние требует лечения, а выявляется на ранних стадиях именно благодаря появлению белка в моче, что вызвано изменением фильтрации почек. Именно поэтому анализ мочи является обязательным в стандартном наблюдении за беременностью.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.