Поради лікарів

Стимуляция родовой деятельности

Стимуляция родовой деятельности

В каких случаях врач должен стимулировать роды? Как это делается? Безопасно ли это для ребенка?

Юлия

 

Стимуляция родовой деятельности начинается тогда, когда схватки недостаточно сильные и продвижение головки ребенка по родовым путям замедляется. В таких случаях врачи используют внутривенное введение утеротоников — средств, стимулирующих сокращение матки.

 

Чаще всего используется введение окситоцина капельно. Если у вас низкий болевой порог, и стимуляция будет для вас болезненной, доктор предложит вам эпидуральную или паравертебральную анестезию.

 

Мы достаточно часто используем усиление второго периода при родах с крупным плодом. Правильно проведенная стимуляция помогает родам и на состояние ребенка не влияет. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.