Поради лікарів

Користування захисною дитячою косметикою в холодну пору року

З настанням холодів батькам слід подумати не тільки про теплий і комфортний гардероб малюка, але й додатково подбати щодо захисту ніжної дитячої шкіри.

Холодний вітер восени та взимку висушує та подразнює  шкіру дитячих щічок, тому холодної пору року бажано користуватись дитячими захисними косметичними кремами.

Наносити такі креми на відкриті ділянки тіла необхідно заздалегідь, ще за 30-50 хвилин до виходу на прогулянку. Захисні креми повинні добре всмоктуватись шкірою.

Поради щодо вибору захисного крему.

Під час вибору та покупки дитячого крему в обов’язковому порядку зверніть увагу на його склад. Основу дитячого захисного крему повинні складати оливкова олія, рослинні масла, бджолиний віск, ланолін, норковий жир. Саме ці речовини утворюють на шкірі малюка захисну плівку, не закупорюючи пори та не порушуючи дихальну функцію шкіри.

Оливкова олія в складі захисного крему є джерелом вітамінів і корисних речовин.

Рослинні масла ромашки знімають подразнення чутливої дитячої шкіри, масла календули мають протимікробні та і протизапальні властивості, кокосове масло є природним антиоксидантом, кунжутне – живить і зволожує шкіру,  а масло фенхелю входить до складу переважної більшості масажних кремів.

Норковий жир має хороше пом’якшуючі властивості, а така натуральна складова, як оксид цинку, дуже добре сприяє загоюванню подряпинок та тріщин шкіри.

Дуже бажано, щоб дитячі захисні креми, як і вся дитяча косметика, не мали у своєму складі шкідливих складників. До їх переліку відносять парабени, колаген (речовини, що найчастіше викликають алергічні реакції), парафінову олію, штучні жири, продукти нафтопереробки.

Під час вибору та купівлі крему зверніть увагу ще на один показник – його запах. Хороша дитяча косметика повинна мати зовсім слабкий, приємний аромат ромашки, календули, фенхелю або ж зовсім не повинна мати запаху.

Ще обов’язково потрібно роздивитись упакування крему. Тюбик повинен бути герметично упакований, щільно запаяний або заклеєний фольгою.

Натуральні дитячі креми зазвичай мають невеликий термін придатності, тому Вам потрібно обов’язково звернути свою увагу на термін придатності дитячої косметики, використовувати її відразу після відкриття тюбика чи іншої упаковки та дотримуватись правил зберігання..

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк