Поради лікарів

Малюк і масаж

Вашій дитині для здоров’я необхідна фізична активність з перших днів життя. Через свою рухливість малюк не тільки розвиває свої м’язи і суглоби, він ще й пізнає світ, а також розвиває свою психіку, інтелект. Тому малюкам бажано проводити масаж із самого раннього віку, практично з перших днів життя.

Оптимальний час для початку масажу – другий тиждень життя малюка. Масаж для такої крихітки повинен зводитися до легких погладжувань рук, ніг, живота, спинки під час переодягання або після купання.

Діткам до півроку вже можна робити більш інтенсивний загальний масаж. Діткам після 6 місяців рекомендують робити місцевий масаж спинки і животика.

Час проведення масажу повинно поступово збільшуватися, доходячи до 20-30 хвилин за сеанс, масаж потрібно проводити в добре провітреній кімнаті.

До початку проведення масажу потрібно в обов’язковому порядку порадитись з лікарем-педіатром та отримати уроки проведення масажу у кваліфікованого дитячого масажиста.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.