Поради лікарів

Ми і спека

Ми і спека

Виснажлива спека погано впливає на стан судин і серця. Кров втрачає кисень, стає густою, погіршується прохідність судин і кровопостачання головного мозку, від чого можуть відчуватися задишка, слабкість і швидка стомлюваність.

Тому потрібно грамотно тонізувати судинну систему.

Лікарі радять прийняти по одній таблетці но-шпи і гліцину і 20 крапель валокордину на півсклянки води. Но-шпа захистить судини від спазму і розширить їх, гліцин стимулює мозкові клітини, а валокордин знімає напругу в судинах і м’язах, розслабивши їх.

У разі схильності до перепадів тиску лікарі радять приймати ліки з одночасним постійним контролем артеріального тиску.

Справитися із станом нудоти, підвищеною млявістю, що їх багато-хто відчуває у спекотну погоду, допоможуть продукти з легким терпким смаком — банани, морс з горобини або чорної смородини, шпинат, м’яту, лимони. Дуже добре тонізують соки зі свіжої зелені. Щоб отримати змішані напої потрібно столову ложку щавлевого або лимонного соку розвести в склянці яблучного або морквяного, — вийде відмінний мікс, який допоможе відчувати себе бадьорішими, незважаючи на термометр.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.