Поради лікарів

Якщо дитину покусали комарі

Якщо дитину покусали комарі

 

Укус комара – це завжди неприємно, а укуси малюків – це взагалі окрема розмова. У переважної більшості дітей, особливо в ранньому віці, зазвичай проявляється різко виражена реакція на укуси мошки і комарів – на шкірі дитини в місці укусів здуваються пухирі з почервонінням і дуже сильним сверблячкою, внаслідок розчухування з’являються ранки, інколи страждає навіть загальне самопочуття малюка, особливо у разі множинних укусів.

У якості засобів допомоги у разі укусу комара можна використовувати такі натуральні засоби, як олію чайного дерева, лимон, питну соду, кульбабу, зелену цибулю та часник, подорожник, черемшу та петрушку.

Олія чайного дерева відноситься до універсальних засобів допомоги у разі укусів різних комах. З метою зняття реакції на укус його просто потрібно втерти в уражену область. Якщо область укусів досить значна, можна змішати олію чайного дерева з іншим рослинного маслав пропорції 1:5.

Якщо під рукою немає такого універсального засобу, як олія чайного дерева, місце укусів можна обробити розчином харчової соди. Чайну ложку соди розве в половині склянки теплої води, рясно змочити цим розчином марлевий тампон і робити примочки в місцях укусів.

Добре можуть зняти свербіж і набряк від укусу також змазування місця укусу соком зеленої цибулі або кульбаби, прикладання розрізаного часнику або лимонної шкірки. Можна також розтовкти листя черемші, подорожника, петрушки або м’яти в кашку і нанести її на місця укусів.

У разі, якщо в місці укусу виникає дуже сильна припухлість, підвищується температура або виникають сильні головні болі, з’являється млявість та сонливість, обов’язково зверніться за допомогою до лікаря.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.