Поради лікарів

Перегрівання дитини

Перша допомога у разі перегрівання дитини
Якщо перегрівання обумовлене теплим одягом, або знаходженням в теплому приміщенні протягом тривалого часу – роздягніть її, вийдіть до прохолодного приміщення або на вулицю;
Якщо перегрівання пов’язане з перебування дитини тривалий час під відкритими сонячними променями – заберіть дитину до прохолодного приміщення, під навіс або просто роздягніть.
Фізичні методи охолодження – легке розтирання водою, температура якої в межах 27-20градусов (переважно в області магістральних судин, голови).
Поповніть організм дитини рідиною – напоїть дитину мінеральною водою, компотом, у крайньому разі – простою водою або боржомі.
У разі втрати свідомості після проведення всіх заходів описаних вище – необхідно викликати медичну невідкладну допомогу.

Профілактика перегріву дитини:
• у спекотні дні гуляйте з дитиною рано вранці або після 16.00;
• якщо температура повітря на вулиці вище 30 градусів – краще відкладіть прогулянку;
• гуляйте в затінку, якщо ви йдете на пляж, не забудьте з собою парасольку від сонця. Пам’ятайте, на пляжі з дитиною можна бути до 11 ранку і після 16.00, вдень походи з дітьми на пляж бажано уникати;
• не забудьте перед прогулянкою надіти на голову дитини панаму;
• одягайте малюка відповідно до погоди, стежте за його станом під час прогулянки: жарко – роздягніть, холодно – одягніть;
• не забувайте пропонувати дитині воду під час прогулянки.
Прогулянки на свіжому повітрі і літній відпочинок – можуть принести батькам і дитині багато позитивних емоцій, якщо ви будете дотримуватися запобіжних заходів під час прогулянок.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк