Поради лікарів

Перегрівання дитини

Перша допомога у разі перегрівання дитини
Якщо перегрівання обумовлене теплим одягом, або знаходженням в теплому приміщенні протягом тривалого часу – роздягніть її, вийдіть до прохолодного приміщення або на вулицю;
Якщо перегрівання пов’язане з перебування дитини тривалий час під відкритими сонячними променями – заберіть дитину до прохолодного приміщення, під навіс або просто роздягніть.
Фізичні методи охолодження – легке розтирання водою, температура якої в межах 27-20градусов (переважно в області магістральних судин, голови).
Поповніть організм дитини рідиною – напоїть дитину мінеральною водою, компотом, у крайньому разі – простою водою або боржомі.
У разі втрати свідомості після проведення всіх заходів описаних вище – необхідно викликати медичну невідкладну допомогу.

Профілактика перегріву дитини:
• у спекотні дні гуляйте з дитиною рано вранці або після 16.00;
• якщо температура повітря на вулиці вище 30 градусів – краще відкладіть прогулянку;
• гуляйте в затінку, якщо ви йдете на пляж, не забудьте з собою парасольку від сонця. Пам’ятайте, на пляжі з дитиною можна бути до 11 ранку і після 16.00, вдень походи з дітьми на пляж бажано уникати;
• не забудьте перед прогулянкою надіти на голову дитини панаму;
• одягайте малюка відповідно до погоди, стежте за його станом під час прогулянки: жарко – роздягніть, холодно – одягніть;
• не забувайте пропонувати дитині воду під час прогулянки.
Прогулянки на свіжому повітрі і літній відпочинок – можуть принести батькам і дитині багато позитивних емоцій, якщо ви будете дотримуватися запобіжних заходів під час прогулянок.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.