Поради лікарів

Що робити, якщо малюк-алергік або страждає на дисбактеріоз?

У цих випадках потрібно, в першу чергу, лікувати саме захворювання. І, звичайно, матері, яка годує грудьми слід скоригувати свою дієту, не порушуючи при цьому загальних принципів раціонального харчування. У разі появи алергії у дитини матері краще дотримуватися гіпоалергенної дієти з виключенням продуктів, що можуть викликати реакцію у малюка. А у разі дисбактеріозу з раціону виключають такі продукти, як капуста, бобові, чорний хліб.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.