Поради лікарів

Успішне схуднення неможливо без фізичного навантаження.

Фізичне навантаження після пологів життєво необхідне. Причому розпочинати активно рухатися потрібно вже через два тижні після народження дитини. Для цього не потрібно виділяти час спеціально, просто використовуйте час прогулянок з малюком.

Ваше завдання – швидко ходити не менше години. Крокуйте з максимальною швидкістю, не переходячи на біг і не допускаючи появи задишки. Така швидка прогулянка допоможе спалити чимало калорій і точно буде до смаку малюкові.

Приблизно через місяць після пологів можна починати більш серйозні заняття. Якщо у вас є можливість ненадовго залишити малюка, відправляйтеся в спортивний клуб на заняття йогою, танцями, балансом. Заходьте в тренувальний режим поступово – не варто з самого початку звалювати на себе непомірну навантаження.

Альтернативним варіантом можуть стати домашні заняття. Підберіть відповідний комплекс рухів самостійно, або купіть спеціальну відеокасету з вправами для молодих мам. Розпочинайте займатися один або два рази на тиждень, поступово збільшуючи кількість тренувань до трьох. Щоденні прогулянки при цьому, звичайно, не відміняються. До речі, якщо вам важко викроїти цілу годину для повноцінного тренування, розбийте її на 15-хвилинні відрізки і виконуйте протягом дня.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.