Поради лікарів

Успішне схуднення неможливо без фізичного навантаження.

Фізичне навантаження після пологів життєво необхідне. Причому розпочинати активно рухатися потрібно вже через два тижні після народження дитини. Для цього не потрібно виділяти час спеціально, просто використовуйте час прогулянок з малюком.

Ваше завдання – швидко ходити не менше години. Крокуйте з максимальною швидкістю, не переходячи на біг і не допускаючи появи задишки. Така швидка прогулянка допоможе спалити чимало калорій і точно буде до смаку малюкові.

Приблизно через місяць після пологів можна починати більш серйозні заняття. Якщо у вас є можливість ненадовго залишити малюка, відправляйтеся в спортивний клуб на заняття йогою, танцями, балансом. Заходьте в тренувальний режим поступово – не варто з самого початку звалювати на себе непомірну навантаження.

Альтернативним варіантом можуть стати домашні заняття. Підберіть відповідний комплекс рухів самостійно, або купіть спеціальну відеокасету з вправами для молодих мам. Розпочинайте займатися один або два рази на тиждень, поступово збільшуючи кількість тренувань до трьох. Щоденні прогулянки при цьому, звичайно, не відміняються. До речі, якщо вам важко викроїти цілу годину для повноцінного тренування, розбийте її на 15-хвилинні відрізки і виконуйте протягом дня.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк