Поради лікарів

Як же схуднути після пологів здоровій жінці?

У першу чергу проаналізуйте свою поведінку. Існують поширені помилки, які часто заважають жінкам повернутися після пологів до колишньої форми.

Не переїдайте. Чомусь вважається, що від рясності харчування матері залежить якість її молока. Насправді процесом лактації управляє гормон пролактин, вироблення якого ніяк не пов’язана з харчуванням. Тому ви маєте повне право змінити свій раціон, зробивши його збалансованим.

Не доїдайте за малюком. Навіть якщо малюк з’їв менше половини своєї солодкої кашки, ви не зобов’язані доїдати те, що залишилось. Пам’ятайте: вся зайва їжа неминуче відкладеться на талії і стегнах.

Намагайтеся не пробувати їжу на смак під час її приготування тому що так можна непомітно набрати сотні зайвих калорій, які з часом перетворяться на зайві кілограми.

Як би ви не були зайняті своїм малюком, їжте не рідше за 4 разів на добу. При цьому ніколи не пропускайте сніданок, а ввечері намагайтеся обійтися легкою їжею.

Вечеря повинна закінчитися не пізніше ніж за 4 години до сну. Не варто слідувати категоричному правилом “Ні крихти після шести годин вечора”. Якщо ви звикли лягати спати в 12, до вечора ви будете звірячому голодною. А в такій ситуації дуже легко втратити над собою контроль.

Вирішивши зробити раціон менш калорійним, не відмовляйтеся від хліба. Часто жінки, які бажають скинути вагу, замість традиційного бутерброда з’їдають лише шматочок сиру або шинки. Краще вчинити навпаки: з’їжте хліб, а от ковбасу чи сир “віддайте ворогові”.

Мати-годувальниця повинна забути про будь-які дієти таі голодування. Всі ці екстремальні способи схуднення неминуче позначаться і на вашому здоров’ї, і на самопочутті дитини.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.