Поради лікарів

Як вибрати якісну іграшку для дитини?

Для того, щоб убезпечити здоров’я малюка та не купити йому в подарунок “жахливу” іграшку, що може завдати шкоди його здоров’ю, варто,  дотримуючись зовсім простих рекомендацій. навчитися вибирати безпечні іграшки.

 1. Під час купівлі іграшки для своєї дитини чи в подарунок пам’ятайте народний вираз «Дешева риба – погана юшка». Не варто купувати своїй дитині дешеві (особливо занадто) іграшки. Швидше за все, такий товар вироблений з порушенням технічних вимог. Краще всього купити одну, а не декілька іграшок, віддаючи перевагу іграшкам середньої цінової категорії.

 2. Під час вибору іграшок обов’язково читайте, що написано на етикетці, зверніть увагу на країну- виробник та обмеження для дітей на користування за віком. Не соромтесь запитати у продавця сертифікат якості товару. Якщо його немає, не потрібно купувати такі іграшки, вони можуть бути небезпечними для здоров’я вашої дитини.

 3. Обов’язково проведіть самостійний органолептичний контроль зовнішнього вигляду та запаху іграшки:

– зверніть увагу на те, щоб не облущувалась фарба, щоб іграшка не мала механічних пошкоджень, щоб від неї не відвалювалися дрібні деталі та щоб вона не мала гострих і нерівних країв, яким малюк може поранитися;

– не соромтеся понюхати іграшку, якщо вона неприємно пахне, це говорить про те, що в її складі є небезпечні речовини, – ні в якому разі не купуйте її. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.