Вагітність

Лягаємо на збереження

Якщо на черговому прийомі ваш гінеколог пропонує лягти на збереження, не варто лякатися! У цьому немає нічого страшного. Якщо ви довіряєте своєму лікарю, то завжди краще перестрахуватися і трішки полежати в лікарні. Там вас підлікують, обстежать, малюка, якщо йому не вистачає живлення, підгодують і відпустять додому рости далі.

Багато хто з Вас в лікарні відпочине від господарства і взагалі непогано проводили час за книжкою,

Одна з причин госпіталізації – загроза викидня. На ранніх термінах Вам, швидше за все, запропонують пігулки.

Позитивним моментом буде знайомство з майбутніми матусями – вашими сусідками по палаті. Ніколи не лягайте в одномісну палату – це жах і нудьга. Існує два види госпіталізації: гінекологія (на маленьких термінах вагітності) і патологія (на великих). Не варто лякатися цієї малоприємної назви. Це звичайне відділення пологового будинку, і нічого страшного в ньому немає. Навіть якщо ви прийдете народжувати планово, без свідчень для госпіталізації але і без сутичок, вас покладуть в патологію, навіть якщо ви абсолютно здорові. Це свого роду, зал очікування народження малюків.

У будь-якому випадку, краще лягати “зберігатися” в пологовий будинок, а не в гінекологічне відділення лікарні. Чому? Досвід показує, що в пологових будинках відповідальніше підходять до питання збереження внутрішньоутробного життя і не стануть робити чого не слід, а так само зроблять все що необхідно. Тобто в пологових будинках відсоток збереження вищий. Особливо на маленьких термінах. Важливо пам’ятати одне правило: що б вам не говорили лікарі тієї установи де ви опинилися, якщо діагноз невтішний, не поспішайте з висновками і прийняттям рішень. Обов’язково проконсультуйтеся з іншим лікарем, а краще ще з двома. У будь-якому випадку це ваша дитина і відповідаєте за нього ви. При будь-яких призначеннях питайте у лікаря чи не купити вам щось більш відповідне. Не економте на здоров’ї.

Аналізів в лікарні вам теж доведеться здавати величезну кількість. Основні: кров і сеча загальні, кров з вени, мазання, сеча по Нечипоренко і по Зимніцькому. У цьому теж є свій плюс – будете упевнені, що з вами і малюком все гаразд.

Швидше за все вам призначати УЗД, що теж є позитивним моментом. Але в лікарні навряд чи вам зроблять фото і скажуть стать малюка. На пізніших термінах обов’язковим елементом госпіталізації є КТГ (кардіотокографія). Це дослідження дозволяє оцінити стан дитини залежно від тонусу матки, відстежити наявність або відсутність сутичок, виявити відхилення в серцевому ритмі малюка. Робиться шляхом накладення на живіт двох датчиків, один з яких прослуховує сердечко малятко, а другий – наявність і силу маминих сутичок.

Якщо вас забирають в лікарню по “швидкій”, терміново, часу на збори у вас не буде. Але все таки треба постаратися максимально забезпечити собі комфорт. Якщо ж є час на збори, то тоді проблем не виникне.

Найголовніша порада: за будь-яких обставин зберігайте оптимізм і віру в позитивний результат вагітності. І тоді все у вас буде добре!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.