Вагітність

Три кита планування вагітності

До вагітності треба готуватися? Це питання хвилює не лише майбутніх мам і тат, які вперше планують вагітність, але і батьків, які хочуть народити другого і подальших дітей. У плануванні вагітності все будується на трьох китах.

Перший кит – це виявлення екстрагенітальної патології (ЕГП) тобто наявності тих захворювань, що не пов’язані з статевою сферою, але що дуже сильно впливають на репродуктивну систему жінки. Наприклад, чи були захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразка, холецистит, у тому числі і калькульозний тощо), серцево-судинної системи (ВС дистонії за різним типом, гіпертонічна хвороба, вроджені вади, міокардит), сечостатевої системи (пієлонефрити, сечокам’яна хвороба різної локалізації, пороки розвитку, гідронефроз нирок, міоми матки, ендометріози різної локалізації, кісти яєчників, гідросальпінкси, контроль менструального циклу), анемії, захворювання щитовидної залози, нервової системи (остеохондрози). Як часто з причини загострення цих захворювань жінка проходила курси лікування, чи перебуває вона на обліку у цих фахівців? Як на момент планування вагітності жінка соматично відчуває себе. За наявності будь-якого захворювання, необхідно пройти контрольне обстеження, провести коригуюче лікування і призначити план реабілітації. Пам’ятайте, що медикаментозне лікування багатьох захворювань під час вагітності практично є неможливим із-за протипоказань вживання препаратів вагітними.. Своєчасне призначення протирецидивної терапії допоможе обійти гострі кути під час вагітності.

Другий кит – виявлення хронічних осередків інфекції: зуби(карієс), мигдалики(тонзиліт), нирки(пієлонефрит, цистит), шийка матки(ектопії, цервіцити), додатки(аднексити, кісти), матки(ендометрити). Крім того, виявлення вогнищ хронічних інфекцій партнера(урологія, андрологія). Виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом, методом ПЛР – діагностики, TORCH інфекції . Це дуже велика і багатогранна область підготовки, що вимагає часу і для діагностики, і для лікування. Після чого, необхідно провести трьохкратний контроль під час трьох менструальних циклів. Лікування повинне бути спільне із статевим партнером. Бажано проводити діагностику інфекції у кожного партнера, індивідуально. а не за результатами аналізів одного з них.

Третій кит – вітамінотерапія, душевний настрій, хороший відпочинок, романтика цього неземного дива – вагітності та народження дитини. А ви знаєте, що душа дитяти 3 місяці літає і вибирає собі батьків! Чи це не диво!

Але Ви не думайте, що все так складно і заплутано.

Все дуже просто – потрібно лише написати власний план планування вагітності, якому призначено буде збутися.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.