Юридичні поради

ДОПОМОГА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ВІКОМ ДО ТРЬОХ РОКІВ – ЗМІНИ З 01.07.2014

ДОПОМОГА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ВІКОМ ДО ТРЬОХ РОКІВ – ЗМІНИ з 01.07.2014

Згідно Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» з метою оптимізації соціального захисту сімей з дітьми допомогу при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку об’єднано в один вид – допомогу при народженні дитини.

Крім того, відтепер сума не залежатиме від того, якою ця дитина народилася, першою, другою, третьою тощо, державою встановлено фіксований розмір допомоги – 41 280 гривень.

Одразу по народженні дитини родині виплачуватиметься 10 320 гривень. Решта суми допомоги родина отримуватиме впродовж 36 місяців по 860 гривень щомісяця. Якщо член родини, який отримує допомогу вирішить вийти на роботу, виплати однак будуть продовжуватися до досягнення дитиною 3 років.

Час перебування члена родини у відпустці з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до трудового стажу. 

Тільки батькам, які народили першу дитину до 01.07.2014 року, виплати по догляду за дитиною до трьох років будуть продовжені при досягненні дитиною віку двох років.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк