Відповіді на питання

В який термін повинні виплатити кошти за лікарняним листом в звязку з вагітністю та пологами?

Допомога по вагітності та пологах виплачується одразу за весь період декретної відпустки в найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений на підприємстві для виплати зарплати. (частина 2 ст. 52 Закону № 2240).

Більш детально щодо виплат по вагітності та пологах та їх нарахування  в статті «ДЕЯКІ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВИПЛАТОЮ ДОПОМОГИ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ» розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!».

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк