Малюк від 0 до 1 року

Прикорм та молочні продукти

Помилковою є думка, що піврічній дитині вже потрібне коров’яче молоко. Це важкий продукт для маляти. Коров’яче молоко в раціоні дитини може бути причиною багатьох проблем: кольок, алергії, розладів травлення, анемії. Не треба поїти дитину до року коров’ячим молоком. Те ж саме стосується і нерозведеного козячого молока. Не можна вигодовувати маля виключно козячим молоком через ризик виникнення фолієводефіцитної анемії.

Кисломолочні продукти (натуральний йогурт, кефір) можна вводити в раціон дитини після 8 місяців. М’яким свіжим сиром можна збагачувати овочеві та фруктові пюре.

Об’єми молочних продуктів, які може за добу з’їдати дитина віком до року:

 

з 6міс

з 7міс

з 8 міс

з 9 міс

з 10-12 міс

Кисло-молочні продукти

 

 

до 50-100

до 100-150

до 150-200

Сир

до 5-25

до 10-30

до 30

до 30

до 50

 


Матеріали за темою:


Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.