Поради лікарів

Тривалість і час сеансів масажу

Масаж і гімнастику дітям до 1 року слід проводити щодня від 5 до 15 хвилин в добре провітреному приміщенні за температури повітря не нижче 20-22°, влітку при відкритих вікнах. Найкраще робити масаж на сповивальному столику, змінюючи для кожної дитини пелюшку. Руки масажиста повинні бути теплими, чисто вимитими і витертими насухо. Тальк і вазелін в практиці масажу застосовувати не можна.

Після масажу і гімнастики маленьких дітей треба тепло одягти і дати їм спокійно відпочити 20-30 хвилин.

Треба пам’ятати, що проводити масаж і гімнастику відразу, після їжі не рекомендується, заняття починають через 40-50 хвилин.


Матеріали за темою:

ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

ХАРАКТЕРИСТИКА МАСАЖУ ТА ПРИЙОМИ ЙОГО ПРОВЕДЕННЯРеєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.